Cel

Portal Rolnikhandluje.pl ma za zadanie pokazać społeczeństwu, że w łatwy i przystępny sposób można pozyskać dobre i zdrowe produkty od rolnika.

Charakter portalu

Ten rodzaj sprzedaży charakteryzuje się bezpośrednim kontaktem rolnik – konsument.

Co to daje ?

Nabywca ma możliwość oceny jakości, procesu powstawania i wytwarzania oferowanych produktów. Kupowanie odbywa się na otwartej przestrzeni, bezpośrednio na gospodarstwie, a nie w zamkniętych halach czy marketach. Naszym zdaniem jest to ogromny atut. Daje cenną wiedzę i gwarancję pochodzenia oferowanych produktów. Za pośrednictwem tego portalu pragniemy stworzyć najbardziej kompletny projekt na poziomie krajowym, dotyczącym sprzedaży bezpośredniej produktów wytwarzanych w gospodarstwach w danej okolicy. Chcemy zachęcić ludzi do świadomych zakupów. Daje to korzyści obu stronom. Nabywca ma możliwość zaopatrzyć się w zdrową żywność wiadomego pochodzenia, a Rolnik otrzymuje 100% ustalonej ceny. Jest to ogromne wsparcie dla tego sektora. Wspierajmy polskiego Rolnika! Rolnikhandluje.pl to portal pełen informacji na temat żywności, pochodzącej z różnych gospodarstw, oferujących typowe i tradycyjne produkty dla danego obszaru. Jest to zbiór owoców natury, a także gotowych wyrobów.

Wybieraj mądrze

Wierzymy w to, że ta platforma ma sens. Że jest zachętą i okazją do tańszych, ekologicznych i co równie ważne wiadomego pochodzenia zakupów. Wszyscy nasi goście zainteresowani gospodarstwami na terenie Polski, prowadzącymi bezpośredni rodzaj sprzedaży mogą skorzystać naszego systemu wyszukiwania, dostępnego on-line. Wystarczy wybrać kategorie produktów, które Państwa interesują, a następnie zapoznać się z interaktywną mapą, która dla wybranego regionu ustali listę i pozycję gospodarstw, prowadzących bezpośrednią sprzedaż wybranych produktów.