Gospodarstwo Rolne Ćmil Elżbieta

Opis farmy

Gospodarstwo rodzinne położone w Aleksandrowie, woj. Lubelskie w sąsiedztwie lasów Puszczy Solskiej i Roztocza.

Zajmujemy się hodowlą bydła mięsnego rasy Limousine, jest ono cenione za delikatne mięso o niskim otłuszczeniu. Cały cykl hodowlany odbywa się w gospodarstwie z użyciem naturalnych pasz pochodzących w z własnej produkcji oraz z dostępem do pastwiska, wszystko wolne od GMO i antybiotyków.

Sprzedajemy porcjowaną wołowinę (szlachetne elementy poddawane dojrzewaniu), zapakowaną próżniowo w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, bydło jest ubijane w profesjonalnej ubojni w okolicy gdzie jest badane. Ta forma sprzedaży umożliwia również legalną sprzedaż do sklepów, restauracji czy stołówek z terenu województwa lubelskiego oraz powiatów ościennych, oraz stolic województw sąsiednich (Warszawa, Rzeszów, Kielce, Lublin) wystawiamy faktury.   

Brak kultury jedzenie wołowiny w Polsce oraz cena sprawia, że dotychczasowa produkcja trafiała wyłącznie na rynki zachodniej, południowej europy oraz bliski wschód. Dzięki ominięciu pośredników oraz świadomości konsumentów jesteśmy w stanie zaoferować naturalny produkt klasy premium, w cenie masowego z supermarketu. 

Warszawa, Sztuk Pięknych 1

Mięso

Wołowina

Dostępność

Wysoka

Ćmil Elżbieta

Właściciel

+48 518146566